Transfer Hizmeti Hakkında Bilinmeyenler

Transfer Hizmeti Hakkında Bilinmeyenler

VIP Transfer Hizmetleri Hakkında Merak Edilen Her Şey

Transfer Hizmetinin Özellikleri Nelerdir?

VIP transfer hizmeti, standart transfer hizmeti ve normal transfer hizmetinden tamamen farklıdır. Bu transfer yöntemi sonucunda ailesi veya küçük işletmeleriyle yalnız seyahat edecek kişiler, transferin sağlanması için VIP araçları tercih edebilirler. Böylelikle kişiler firma ile görüşerek en uygun aracı belirleyip, ihtiyaç duyulan seyahat türüne göre rahat bir şekilde seyahat edebilmektedir.

Servis hizmeti verecek araçların iç kapasitesi çok daha büyük olsa da bu araçlarla seyahat edenler TV, tablet ve internet kullanımı gibi teknik ürünleri de sağlanacaktır.. Araçta yolculara sağlanan farklı misafirperverlik, onları daha keyifli vakit geçirmelerini sağlarken, aynı zamanda yolcuların yemekle vakit kaybetmeden bu talebi karşılayacak atıştırmalıkların tadını çıkarmasına da olanak tanır.

VIP Transfer Hizmeti Kimler İçin Uygundur?

Hayatın her kesiminden insanlar için VIP transfer hizmeti rahat bir ulaşım şeklidir. Son zamanlarda transfer hizmetlerinden aileler, sanatçılar, soylular veya işadamları yararlanıyor. Lüks araç teslim alma hizmeti, diğer ulaşım yöntemlerine göre daha konforlu ve daha güvenli olduğu için tercih edilmektedir.

Şehirler Arası Ulaşımda Konforlu ve Güvenli Çözüm: Transfer Hizmeti

Şehirlerarası transfer hizmeti herkesin ihtiyacını karşılayabilir. Bu tip transfer hizmeti sayesinde, sıradan ulaşımın aksine, yolcular son derece konforlu bir ortamda profesyonel bir ekip tarafından karşılanır ve sorunsuz bir şekilde şehirden geçebilirler.  Bu özel ulaşım hizmeti, iyi eğitimli ve tecrübeli şoförler tarafından verilmektedir. Bu sayede kaliteli hizmeti insanların seyahatlerini daha keyifli hale getirmektedir.

Transfer Hizmeti Alırken Hangi Araçlar Tercih Edilmelidir?

VIP transfer hizmetinin temel özelliği yolcuların beraberindeki VIP araçlarını seçebilmesidir. Bu nedenle VIP transfer hizmetleri planlanırken yolculuk sırasında kullanılacak araç seçiminin belirlenmesi için seyahat teması dikkate alınmalıdır. Örneğin iş seyahatleri veya kısa süreli seyahatler için bu hizmeti satın almak istiyorsanız daha hızlı ve daha küçük VIP araçları tercih edebilirsiniz.

Bu durumda seyahat eden insan sayısı da çok önemli bir faktördür. Şirket 3 veya 4 kişilik gruplar için VIP minibüs, 7 veya 8 kişilik gruplar ise daha yüksek kapasiteli VIP minibüslere ihtiyaç duymaktadır. 3 kişiye kadar götürürseniz, VIP araç da uygun bir VIP karşılama seçeneği olabilir.

Transfer Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

 • Rezervasyon yapıldıktan sonra yolcunun seçtiği araç onları kapıdan çıkarıp havalimanına bırakır.
 • Havalimanına uçakla gelen yolcular, havalimanında karşılanır, araçlara yerleştirilir ve varış noktasının kapısına VIP konforu ile ulaştırılır.
 • VIP transfer hizmeti veren şoförler konusunda uzman oldukları için bu ulaşım şekli sayesinde yüksek seviyede güvenlik sağlandığı söylenebilir.
 • Uçuşların belli olmadığı şu günlerde şehirler arası ulaşımda rahat ve konforlu bir yolculuğa olanak sağlar.
 • Bu VIP transfer şoförleri profesyonellikleri ile öne çıkıyor ve özel ulaşım hizmeti alan yolcuların standart transfer hizmetlerine göre daha yüksek bir seyahat deneyimi yaşayacağını açıkça gösteriyor.
 • VIP transfer hizmetinde kullanılan araçlar son teknolojiye sahip olduğu için yolculuk oldukça keyiflidir. Düzinelerce teknik cihaz ve donanım işlevi (TV'ler, tabletler ve wi-fi gibi) seyahat süresi boyunca günlük görevleri kesintiye uğratmadan sürdürebilir.
 • Transfer hizmetleri, yolculara zaman kazandıran fırsatlar sunar ve özellikle iş dünyasında zamanını verimli kullanmak isteyen profesyoneller arasında popülerdir.
 • Sürüş hızı, toplu taşıma veya binek araçların sağladığı hızdan çok daha hızlı. Transit aracın büyük olmasından dolayı bagajı olan birçok kişi için de kurtarıcıdır.
VIP Transfer Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tatilde karşılama hizmeti: Aile seyahati seyahat ve tatil amaçlı ise ve buna bağlı olarak çok bagaj varsa büyük kapasiteli araçlar tercih edilmelidir.

 İş gezisi transfer hizmeti: Şehirlerarası iş gezileri veya havalimanı transferleri için kullanılan teknik donanıma sahip araçlar, yolculuğu daha konforlu hale getirecek. Yolculuk sırasında, yolculuk rezervasyonu yapmadan önce ihtiyaç duyulabilecek şeyler için (TV, dizüstü bilgisayar, internet bağlantısı, yiyecek ve içecek detayları gibi) rezervasyon yapmadan önce hizmeti veren firmadan bilgi almanızda fayda vardır.

Havalimanı transfer hizmeti: Zamanında uçmak isteyenler, iş adamları ve kalabalık aileler için en popüler havalimanı transfer hizmeti ilk tercihtir. Profesyonel şoför hizmeti: Profesyonel bir şoförün şehirlerarası veya havaalanı transferleri için kullandığı lüks bir araca ihtiyacınız olabilir.

Teslim alma ve bırakma hizmetini seçerken aşağıdaki noktalara özellikle dikkat edilmelidir; hizmeti veren firmaya, ulaşım sürecindeki sürücünün trafik kurallarına ne ölçüde uyup uymadığı sorulmalıdır. Araç yabancı misafir bilgileri için yabancı dil yeteneğine sahiptir.

Neden VIP Transfer Hizmetini Tercih Etmelisiniz?

VIP transfer hizmeti, şehirlerarası veya havalimanı transferlerinde avantaj sağlayabilen ve yolcu konforunu en üst düzeye çıkaracağına inanılan bir ulaşım şeklidir. Servis, seyahatinizi konforlu hale getirip gideceğiniz yere bir an önce ulaşmanızı sağlayabilir. Bu kaliteli bir ulaşım yöntemidir. Diğer ulaşım yöntemlerine göre ulaşım hizmeti daha gelişmiş ve profesyoneldir.

Transfer Hizmeti Sağlayan Araçlarda Alınan Önlemler Nelerdir?

 Pandemi sürecinde ulaşım sektörünün aldığı hijyen önlemleri çok önemlidir.

 Yolcu ve sürücü sağlığını yakından ilgilendiren transfer araçlarının aldığı sağlık önlemleri şu şekildedir:

 • Aracın yerleşimi, sürücü ve yolcular arasındaki hava akışını sıfıra indirmelidir.
 • Araçtaki son dezenfeksiyon zamanını ve dezenfeksiyon yöntemini göstermek için bir kayıt defteri olması
 • Bazı VIP modellerinde yolcu koltuğu plastik malzeme ile yalıtılmıştır ve böylece sürücü koltuğu ayrılmıştır
 • Her yolcudan sonra dezenfeksiyon prosedürlerini uygulanır.
 • Uçağa binmeden önce bagaj ve bagaj dezenfeksiyon işlemi Araç üstü hijyen kitlerinin mevcudiyeti sağlanır. Ayrıca yolcular için maske imkanı vardır.
 • Klima filtresini düzenli olarak temizleme sağlanır.

 

 

Transfer hizmeti hakkında bizlere +90 (312) 419 4446 numaralı hattımızdan veya info@erturturizm.com.tr mail adresimizden ulaşım sağlayabilirsiniz.