Hakkımızda

Hakkımızda

Ertur Turizm'i Tanıyın

İş dünyasına ilk adımlarımızı, Kurucumuz Kemal Turan’nın 1990 yılında Dikimevi Vergi Dairesi’ne kaydolması ve Servis Taşımacılığı ile faaliyete başladık. Bugün şirketimiz faaliyette bulunduğu servis taşımacılığı, turizm taşımacılık, şoförlü araç kiralama, v.i.p. taşımacılık, filo kiralama, havaalanı transfer hizmeti ile ulaşımda öncü rol üstlenerek fark yaratıyor ve Türkiye’nin ekonomisine değer katıyor.

                Günden güne gelişen teknolojisi ile filosuna yeni nesil araçlar katarak sizlere ulaşım hizmetleri konusunda da hak ettiğiniz hizmeti verecektir.

Hizmet alanında gerekli tüm belgere sahip olan firmamız aynı zamanda Türkiye Seyahat Acentaları birliğine de üyeliği bulunmaktadır. 

 Her türlü ulaşım ihtiyaçlarınız için sizlere tecrübeli şoförlerimizle lüks veya ekonomik Araçlar ile Ulaşım hizmetlerimizden gün boyu yararlanabilir, konforlu, güvenli ve ekonomik bir yolculuğun ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Hizmet alanları doğrultusunda üstlenmiş olduğu her iş ve organizasyonun tüm detaylarını planlamak ve amacına ulaşmasını sağlamak uzmanlaşmış kadromuzun temel görevidir. 

Ulusal ve uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yapan firmamız kişi, kurum ve kuruluşların araç ile ulaşıma yönelik ihtiyaçlarını profesyonel iş disiplini ile sonuçlandırmaktadır. 

Alacağınız hizmetin kusursuz olmasını istiyorsanız hayal ettiğiniz, tasarladığınız, düşlediğiniz fakat parçaları bulup birleştirmediğiniz her şeyi bize bırakın.

Misyonumuz 

Ertur Turizm sahip olduğu kalite belgesi paralelinde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmeyi amaç edinmiştir. Firmamız kendisini sürekli geliştiren tecrübeli çalışan kadrosu ile sizlere Turizm Faaliyetleri adına verilebilecek hizmetlerin en iyisini sunmak ile birlikte en önlere geçmeyi kendisine hedef seçmiştir.

Vizyonumuz 

  Ertur Turizm; Türkiye’nin her bölgesin de ulaşım hizmetleri  alanında rekabet eden değil rekabeti oluşturan, müşterilerine her zaman yeni ve en gelişmiş teknolojiyi sunarak isteklerini en üst seviyede sıfır hata ile gerçekleştirmeyi hedefleyen bir firma olma çabası içerisindedir.