Kongre,Seminer ve Toplantı Organizasyon Ulaşım

Kongre,Seminer ve Toplantı Organizasyon Ulaşım

Havaalanı Transfer sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine,  modern ve donanımlı araçlarla, deneyimli ve saygılı personel  ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ertur Turizm iş toplantılarınızda ya da çeşitli etkinliklerinizde şoförlü araç kiralama hizmetlerimiz ile güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Firmamızda yer alan tüm araçlarımız iyi eğitimli profesyonel şoförler tarafından kullanılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde konfor, güvenilirlik sağlayacak şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şirketimiz sorunsuz bir seyahat etmeniz için son teknolojiyi kullanarak verimli bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar  araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır. Bu sistem sayesinde firmalar bankalara, gümrüklere, resmi dairelere evrak götürülmesi gibi işlerin takibi de talep edildiği taktirde Özel Transfer Hizmetleri Birimimizce gerçekleştirilmektedir.