Şehirler Arası Transfer

Şehirler Arası Transfer

Yolcu taşımacılığı sektörüne yıllarını vermiş olan firmamız şehirler arası şoförlü araç kiralama da tercih sebebiniz olacaktır. Deneyimli şoför kadrosu ile siz değerli misafirlerimizi Ankara da belirlediğiniz noktadan alıp Türkiye'nin her bir noktasına ulaşımınızı sağlamaktayız. 

Araçlarımızın içerisinde kesinlikle sigara kullanmak yasaktır. Her bir aracımızın sigorta, kasko işlemlerini firmamız düzenli olarak takip etmekte ve sizleri hiçbir şekilde mağdur etmemektedir. Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmekte, kaptanlarımız maske kullanmaktadır. Tüm araçlarımızda maske ve el dezenfektanı mevcuttur. Her seyahatiniz sonrasında araçlarımız iç ve dış temizliği yapılmaktadır. Covid-19 Pandemi sürecinde hijyen kuralları eksiksiz şekilde yerine getirilerek güvenli yolculuk yapmanız önceliğimiz konumundadır.

Şehirler arası şoförlü araç kiralama, şehirler arası Vito kiralama, şehirler arası minibüs kiralama, şehirler arası midibüs  kiralama hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.