Hizmetlerimiz

Filo Kiralama

Ertur Tuirzm; Filo Kiralama araç kiralayanın amacının kiraladığı araca sahip olmadan, ondan en iyi şekilde yaralanmak olduğu bir kiralama türüdür. Aracın mülkiyeti, kiralama süresi içinde araçla ilgili maddi kayıp risklerine ek olarak yatırım riskini üstlenen filo kiralama şirketine aittir. Sözleşme süresince, müşteri söz konusu sözleşmede belirtilen hükümler çerçevesinde aracı kullanma hakkına sahiptir.Operasyon el Kiralama, kiralayanın amacının kiraladığı araca sahip olmadan, ondan en iyi şekilde yararlanmak olduğu bir kiralama türüdür. Aracın mülkiyeti, kiralama süresi içinde araçla ilgili maddi kayıp (kaza, hırsızlık, zarar verme ve yok olma gibi) risklerine ek olarak yatırım riskini de üstlenen, Operasyon el Kiralama şirketine aittir. Sözleşme süresince, müşteri söz konusu sözleşmede belirtilen hükümler çerçevesinde aracı kullanma hakkına sahip olur. Araçların periyodik bakımları, vergileri, sigortası ve lastiklerinin değiştirilmesi gibi hizmetlerin yerine getirilmesinde anlaşma yapılan araç şirketi sorumludur..

Havaalanı Transfer

Ertur Turizm; Havaalanı Transferinde sektörün önce gelen firması olmaya devam ederken Protokol taşımacılığı, kongre, seminer organizasyonlarında veya bunların dışında bireysel olarak kişi veya grupların havaalanı transferlerini gerçekleştirmektedir. Bu havaalanı transferleri esnasında araç seçeneği olarak otomobil, Özel Vip Otomobil , minibüs, VIP minibüs, midibüs veya otobüs seçenekleri sunulmaktadır.Ayrıca sadece havaalanı transferi değil her şehire havaalanından ve ya sizin arzu ettiğiniz şehir ve ya adresten sizleri ulaşmak istediğiniz adrese en kısa zaman da en konforlu biçimde ulaştırmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından havayoluyla gelen bütün konuklarımızın havaalanından karşılanıp istedikleri adrese ulaşımı sağlandığı gibi, havaalanına gitmek isteyen misafirlerimizin adreslerinden alınıp havaalanına transfer hizmeti de karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir..

gibi araçlarımızla 7/24 online olarak yada + 0543 301 8440 numaralı çağrı merkezimizden kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi alabilirsiniz.

Kongre,Seminer ve Toplantı Ulaşım Hizmeti

Ertur Turizm; Transfer sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine,  modern ve donanımlı araçlarla, deneyimli ve saygılı araç sürücüleri  ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir.
Özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar  araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır. Bu sistem sayesinde firmalar ;letmelerine, bankalara, gümrüklere, resmi dairelere evrak götürülmesi gibi işlerin takibi de talep edildiği taktirde Özel Transfer Hizmetleri Birimimizce gerçekleştirilmektedir.

Minibüs Kiralama

Ertur Turizm Şoförlü Minibüs Kiralamada Her yıl yenilenen son model Minibüsleri ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Bakımları zamanında yetkili servisler tarafından yapılan, sigortaları ve diğer tüm zorunlulukları yerine getirilmiş araçlarımızı profesyonel şoför kadromuz ile kiralama yapabilirsiniz. Yapmanız gereken Şoförlü Minibüs ihtiyacınız olduğunda Ertur Turizm’i Aramak Sizlere Şoförlü Minibüs Kiralamanın ayrıcalıklılardan yararlanın. Özel Yapılı Minibüslerimiz ile yolculuğun tadına varacaksınız. Ertur Turizm Saygılarla sunar Minibüslerimiz sizleri bekliyor

 

Otobüs Kiralama

 Turizm Taşımacılığın Öncü Kuruluşlarından olan Ertur Turizm Günden Güne gelişen Teknolojisiyle ve Yenilenen Araç filosuyla Sizlere Sınırsız ve Kusursuz Taşıma Hizmeti vermeye devam etmektedir. Son Model Otobüs Araçlarımız ile sizler kendinizi evinizde gibi hissedecek ve seyahatin keyfini süreceksiniz.

Protokol Taşımacılığı

Kurum ve Kuruşların uluslararası faaliyetlerin de ülkemize gelen üst düzey yöneticilere ve bürokratlara vermiş olduğumuz Protokol hizmetin de uzman ekibimiz ve son teknolojiye sahip VIP araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize kaliteyi Sunmak en büyük amacımızdır. 

Turizm Taşımacılığı

Ertur Turizm; Turizm taşımacılık konusunda kendisine  sürekli yenilikler katarak Modern, Konforlu, Klimalı, Araç Takip Sistemli, Trafik,Kasko,Koltuk Sigortalı Deneyimli ve Saygın Şoförlerden oluşan kadrosu ile ülkemizin tarihi ve turistik yerlerine düzenlenecek kısa ve ya uzun süreli tur ve gezileriniz için isteğinize uygun konforlu araçlar sağlıyoruz. turizm taşımacılık hizmeti zaman ve güzergah odaklıdır. Kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurt içi turlarına , vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, seyahat acentelerine hafta sonu ve günübirlik gezilerine araç temininde bulunmaktadır.

Şoförlü Lüks Araç Kiralama

Ertur Turizm; Şoförlü Araç kiralama da ulaşım ihtiyaçlarınız için sizlere tecrübeli şoförlerimizle lüks veya ekonomik araç kiralama hizmetlerimizden gün boyu yararlanabilir, konforlu, güvenli ve ekonomik bir yolculuğun ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama da Hizmet alanları doğrultusunda üstlenmiş olduğu her iş ve organizasyonun tüm detaylarını planlamak ve amacına ulaşmasını sağlamak uzmanlaşmış kadromuzun temel görevidir. Şoförlü araç kiraladığınız zaman siz rahatınıza bakıyorsunuz sizin için şoför önceden belirlediğiniz programlara sizleri vaktinde ve sağlıklı bir şekilde ulaştırıyor. Şoförlü Araç kiralama olarak sektörün önde gelen firması olarak kendimizle gurur duyuyor ve başarılarımızın devamını izlemenizi rica ediyoruz…

 

Şoförlü Vip Minibüs Kiralama

Ertur Turizm; Her türlü ulaşım ihtiyaçlarınız için sizlere tecrübeli şoförlerimizle lüks Minibüs kiralama hizmetlerimizden gün boyu yararlanabilir,konforlu,güvenli ve ekonomik bir yolculuğun ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Hizmet alanları doğrultusunda üstlenmiş olduğu her iş ve organizasyonun tüm detaylarını planlamak ve amacına ulaşmasını sağlamak uzmanlaşmış kadromuzun temel görevidir.