Kurumsal

2000 yılında kurulmuş olan firmamız Ertur Turizm günden güne gelişen teknolojisi ile filosuna yeni nesil araçlar katarak sizlere Araç ile ulaşım hizmetleri  konusunda da hakkettiğiniz hizmeti verecektir.

Her türlü ulaşım ihtiyaçlarınız için sizlere tecrübeli şoförlerimizle lüks veya ekonomik Araçlar ile Ulaşım hizmetlerimizden gün boyu yararlanabilir, konforlu , güvenli ve ekonomik bir yolculuğun ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Hizmet alanları doğrultusunda üstlenmiş olduğu her iş ve organizasyonun tüm detaylarını planlamak ve amacına ulaşmasını sağlamak uzmanlaşmış kadromuzun temel görevidir.
Ulusal ve uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yapan firmamız kişi, kurum ve kuruluşların Araç ile Ulaşıma yönelik ihtiyaçlarını profesyonel iş disiplini ile sonuçlandırmaktadır.
Alacağınız hizmetin kusursuz olmasını istiyorsanız hayal ettiğiniz ,tasarladığınız, düşlediğiniz fakat parçaları bulup birleştirmediğiniz her şeyi bize bırakın.

 

Misyonumuz
Ertur Turizm sahip olduğu kalite belgesi paralelinde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmeyi amaç edinmiştir. Firmamız kendisini sürekli geliştiren tecrübeli çalışan kadrosu ile sizlere Turizm Faaliyetleri adına verilebilecek hizmetlerin en iyisini sunmak ile birlikte en önlere geçmeyi kendisine hedef seçmiştir.

Vizyonumuz

 Ertur Turizm; Türkiye’nin her bölgesin de ulaşım hizmetleri  alanında rekabet eden değil rekabeti oluşturan, müşterilerine her zaman yeni ve en gelişmiş teknolojiyi sunarak isteklerini en üst seviyede sıfır hata ile gerçekleştirmeyi hedefleyen bir firma olma çabası içerisindedir.